Новогодишна песничка

Да се изпълнява само от възрастни, след 23:30 ч. и преди речта на президента

Пълни сме с радост,
чакаме сладост.
Нова годино, здравей!
С ново „наздраве“
всичко да става,
а конкурентът да блей!

Чакаме още
утре от снощи.
Нова годино, здравей!
Пълна с мангизи
в дома ни влизай.
Комшуто нека немей!